WSPÓŁPRACA

Nowe możliwości

Zapraszamy do współpracy z Agencją Detektywistyczną i Konsultingową detektyw.pl. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy kooperacji, w szczególności zaś nawiążemy współpracę  z:

  • detektywami posiadającymi licencję zawodową
  • asystentami detektywa, w tym osobami chcącymi uzyskać licencję zawodową w tej branży
  • pracownikami ochrony osób i mienia
  • informatykami/programistami
  • elektronikami oraz firmami specjalizującymi się w instalacji specjalistycznych systemów technicznej ochrony mienia, systemów kontroli dostępu oraz specjalistycznych systemów obserwacyjnych
  • szkoleniowcami
  • podmiotami sprzedającymi specjalistyczny sprzęt detektywistyczny bądź świadczącymi usługi w jego instalacji

Zgłoszenia prosimy kierować na adres email kontakt@detektyw.pl wraz z załączonym CV oraz podaniem swojego numeru kontaktowego. W przypadku firm prosimy o przesłanie na powyższego maila swojej oferty wraz z proponowanymi cenami towarów bądź świadczonych usług oraz wskazaniem osoby do kontaktu (z imienia i nazwiska, telefonu kontaktowego oraz bezpośredniego adresu mailowego).

 

Dlaczego warto z nami współpracować ?

Posiadamy bogate doświadczenie w kompleksowej obsłudze zleceń detektywistycznych zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Szeroki wachlarz realizowanych zleceń wynika z unikalnego połączenia w ramach jednej firmy usług detektywistycznych z obsługą prawną oraz psychologiczną, a także windykacją poprzedzoną dokonywaniem ustaleń majątkowych dłużników. Gwarancję sukcesu przy realizacji zleceń jest wysokiej jakości kapitał ludzki w osobach specjalistów uczestniczących w procesie wykonywania danego zlecenia oraz wykorzystywanie najnowszych osiągnięć techniki. Połączenie wskazanych wyżej walorów wzmacnia i podnosi skuteczność podejmowanych działań detektywistycznych. Prowadząc od wielu lat kompleksową obsługę prawną, w tym prowadząc procesy sądowe, jesteśmy w stanie zadbać o wysoką jakość wykonywanych w tym zakresie usług, w tym zachować szczególną precyzję w tworzeniu materiału dowodowego przygotowywanego na użytek prowadzonych przez naszych klientów procesów. Posiadany przez nas potencjał sprzyja odegraniu kluczowej roli jako podmiotu, zrzeszającego detektywów w całej Europie.

Nie zwlekaj

czas ucieka

Informacja

zachowaj wszelkie informacje

Oszczedzaj

czas o pieniądze

Najważniejszy dla nas jest Klient

nie zwlekaj skontaktuj się już teraz