Infolinia 24h +48 530 997 130
 

System wykrywania i zgłaszania nadużyć

 

Stworzymy dla Waszej organizacji profesjonalny System wykrywania i zgłaszania nadużyć, tzw whistleblower. Platforma informowania o nieprawidłowościach w firmie zmniejsza straty wynikajace z nieetycznych zachowań pracowników, menedżerów, współpracowników, kontrahentów. taki system to mniejsze koszty, bezpieczeństwo, transparentnośc, dobre relacje w spółce oparte na klarownych, jasnych zasadach.  Whistleblower to właśnie sygnalista, który, działając w dobrej wierze, informuje o nieprawidłowościach godzących w interes pracodawcy. To najczęściej pracownicy stanowią najbardziej kompetentne źródło informacji o nadużyciach w firmach. Ujawniają je, mimo że narażają się na duże ryzyko, takie jak zwolnienie z pracy lub groźby.

Tymczasem korzyści ze skutecznego systemu sygnalizowania w przedsiębiorstwie mogą mieć szczególną wartość dla pracodawców, w szczególności dla właścicieli przedsiębiorstw. Whistleblowing służy bowiem jako skuteczny środek kontrolowania osób zarządzających firmą, które, często pozbawione nadzoru, mogą okazać się podatne na podejmowanie ryzyk sprzecznych z interesem przedsiębiorstwa, którym zarządzają.

To także instrument walki z korupcją. Kroki podjęte przez pracodawcę w odpowiednim czasie mogą uchronić firmę przed stratami, z którymi wiąże się wykrycie zdarzeń korupcyjnych.

Trzy filary naszego biznesu:

1. BEZPIECZEŃSTWO

2. PUBLIC RELATIONS / PUBLIC AFFAIRS

3. SZKOLENIA