Infolinia 24h +48 530 997 130
 
O NAS

Nasz Zespół

Obsługą zleceń w www.detektyw.pl zajmują się profesjonalni, kompetentni i w pełni wykwalifikowani Kierownicy Obszarów posiadający szeroką wiedzę i bogate doświadczenie niezbędne do rzetelnej realizacji zadań z wielu obszarów biznesowych i prywatnych, których celem jest zaspokajanie potrzeb Klientów poprzez sumienne dostarczanie im realnych rozwiązań.

Dyrektorzy każdego z Działów w www.detektyw.pl odpowiadają między innymi za bieżące jego funkcjonowanie, realizację zleceń przyjętych przez Spółkę, współpracę pomiędzy działami w sytuacjach realizacji złożonych zamówień (w realizacje których zaangażowanych jest kilka działów), dostarczanie rozwiązań i informacji mających wpływ na realizowane zadania.

W strukturach Działu Operacyjnego funkcjonuje również Dział Kryminalistyki, Informatyki Śledczej, Szkoleń i Kancelaria Prawna zrzeszająca Prawników i Radców Prawnych z wszelkich dziedzin prawa karnego, cywilnego czy gospodarczego.

W strukturach www.detektyw.pl działa również Dział Marketingu, Dział Zasobów Ludzkich, Dział Księgowości i Floty Samochodowej.

Celem każdego z Działów w www.detektyw.pl jest realizacja zleceń z należytą starannością i rzetelnością, aby zawsze dbać o dostarczenie naszym klientom w pełni wiarygodnych informacji, dowodów, materiałów mających na celu im pomóc w danej sprawie, osiągnąć zamierzony cel a przy tym podjąć trafną decyzję - zarówno biznesową jak i prywatną.

Przedstawiamy nasze działy odpowiedzialne za realizację zleceń.