Infolinia 24h +48 729 858 004
 
O NAS

O nas

Agencja Detektywistyczna www.detektyw.pl przewodniczy i pełni funkcję organu zarządczego międzynarodowej Grupy "Detektyw International LTD" w której skład wchodzą doświadczeni, profesjonalni i wysoce kompetencyjni Detektywi, Biura Detektywistyczne i Agencje Detektywistyczne na całym świecie.

Naszą wspólną misją jest 'dotarcie do prawdy - discover the truth'.

Z należytą starannością i rzetelnością dbamy o dostarczenie naszym klientom w pełni wiarygodnych informacji, dowodów, materiałów mających na celu pomóc im w danej sprawie, osiągnąć zamierzony cel a przy tym podjąć trafną decyzję - zarówno biznesową jak i prywatną. Jako www.detektyw.pl jesteśmy liderem skupiającym największą liczbę detektywów specjalizujących się we wszystkich gałęziach tej branży. Jako pionierzy rozwoju usług detektywistycznych, www.detektyw.pl ze szczególną starannością dbał, dba i będzie dbał o rozwój tej gałęzi usług, wykonując je zawsze na najwyższym możliwym poziomie. Priorytetem naszej pracy jest najwyższa jakość wykonywanych usług.

Naszą misją jest 'dotarcie do prawdy - discover the truth' a www.detektyw.pl wyróżnia między innymi takie cechy jak:

  • rzetelność
  • uczciwość
  • kompetencje
  • wiarygodność

Korzystamy z najnowszych technologii jak również ze specjalistycznego sprzętu, dzięki któremu możemy zbierać, utrwalać, gromadzić i przekazywać zdobyte informacje. Działamy niezwykle szybko a przy tym skutecznie, aby z zachowaniem pełnej dyskrecji zdobyć oczekiwaną informację.

Rzetelną, profesjonalną obsługą naszych Klientów zajmują się wykwalifikowani Menadżerowie posiadający szeroką wiedzę, kompetencje i bogate doświadczenie niezbędne do realizacji zadań z wielu obszarów biznesowych i prywatnych, których celem jest zaspokajanie potrzeb Klientów poprzez sumienne dostarczanie im realnych rozwiązań. W Agencji Detektywistycznej www.detektyw.pl zapewniamy klientom 100% dyskrecji, dostarczając pełnych i gotowych materiałów dowodowych mogących być wykorzystanych poprzez udostępnienie ich Organom Ścigania (Policja/ Prokuratura) i Sądom.

Wszystkie działania dokonujemy w oparciu o wydane zezwolenia, pozwolenia i licencje zgodnie z polskim prawem (czy też prawem obowiązującym w danym kraju). Nasza Agencja Detektywistyczna www.detektyw.pl wpisana jest do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych, prowadzonego przez Ministra Spraw Wewnętrznych pod numerem RD - 75.

W ramach prowadzonej działalności www.detektyw.pl posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za ewentualne szkody wyrządzone podczas wykonywanych czynności detektywistycznych.