Infolinia 24h +48 530 997 130
 
O NAS

Jak Działamy

Podchodzimy indywidualnie do każdego naszego zlecenia i każdego naszego klienta przez co za każdym razem udaje się nam osiągnąć sukces a przede wszystkim zadowolenie każdego naszego klienta.

Jako profesjonalna Agencja Detektywistyczna www.detektyw.pl realizujemy z powodzeniem zlecenia z zakresu Wywiadu Gospodarczego, Cyberprzestępczości, Kryminalistyki Śledczej czy też z pełnego obszaru "Bezpieczeństwo Biznesu". Przeprowadzamy Audyty Kontrolne na podstawie których sporządzamy procedury operacyjne i polityki postępowania, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa, w którym dokonywany jest przegląd. Realizacja przez www.detektyw.pl Programu "BCP - postępowanie w sytuacji zagrożenia" pozwala na powstanie i spisanie określonych postępowań i zachowań przez Kadrę Zarządzającą jak i samych Pracowników. Celem takich działań jest edukacja i praktyczna wiedza jak należy postępować i co należy zrobić i kto jest za co odpowiedzialny w sytuacji kryzysowej (np. pożar, włamanie, cyberatak etc.).

Realizujemy przedsięwzięcia mające na celu ograniczyć straty firm, ochronić przed nieuczciwą konkurencją, zapewnić ochronę przed utratą danych osobowych/ finansowych, zweryfikować obecnych czy też przyszłych potencjalnych pracowników. Z usług www.detektyw.pl korzystają Przedsiębiorstwa i Korporacje z różnych branż, Spółki Skarbu Państwa jak również średnie i małe firmy wraz z jednoosobowymi Działalnościami Gospodarczymi czy też pojedynczymi osobami fizycznymi/ prywatnymi.

www.detektyw.pl realizujemy czynności mające na celu potwierdzeniu ewentualnej zdrady partnera/ współmałżonka, ustalenia relacji damsko - męskich, realizujemy czynności związane z cyberprzestępczością w czym pomaga informatyka śledcza, weryfikujemy czynności poszczególnych członków rodzinny realizując projekty pod hasłem „Bezpieczna rodzina”, ustalamy adresy osób poszukiwanych/  zaginionych bądź tych które uciekły, ustalenia majątkowe, poszukiwanie osób i zwierząt i wiele innych z którymi zgłaszają się do nas nasi klienci.

Oto procedura postępowania w www.detektyw.pl wg. na podstawie, której realizowane są zlecenia:

  1. Bezpośrednie spotkanie Klient - Kierownik Obszaru, podczas którego omawiamy między innymi następujące elementy: poznanie potrzeb/ problemu klienta, poznanie oczekiwań, dostosowanie odpowiednich narzędzi do realizacji zlecenia, zaproponowanie rozwiązania, podpisanie umowy bądź zlecenia na realizację
  2. Omówienie sprawy i zaproponowanych rozwiązań przez Kierownik Obszaru na tzw. Komitecie
  3. Przystąpienie do realizacji zlecenia przez odpowiednich pracowników danych działów
  4. Regularna weryfikacja postępów w realizacji zlecenia przez odpowiedniego Koordynatora Realizacji i Kierownika Obszaru Prowadzącego
  5. Zebranie wszelkich informacji/ materiałów i przygotowanie raportu/ sprawozdania dla klienta
  6. Spotkanie Kierownika Obszaru z Klientem/ omówienie realizacji zlecenia, przedstawienie rezultatów i wręczenie Sprawozdania Końcowego z wykonywanych czynności

Sprawozdanie Końcowe w www.detektyw.pl to kompletny dokument dowodowy zawierający bardzo szczegółowy opis przeprowadzonych i zrealizowanych czynności. Dokument zawiera informacje między innymi takie jak okres/ czas realizacji, zakres i przebieg przeprowadzonych czynności, narzędzia wykorzystane w realizacji, opis stanu faktycznego jak również dane osób realizujących zlecenie i mogącymi być świadkami w Sądzie.